درباره ما

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

سازمان چاپ و انتشارات به عنوان یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌های تبلیغاتی ایران در زمینه های چاپ و بسته‌بندی هستیم. ما در زمینه ‌ی چاپ و بسته‌بندی و برندینگ دارای ایــــده‌های جدیدی هستیم، ایــده‌های جدیدی که نیاز تولیـــــــد کننده را برای رقابت در بـــــــازار تولـــید کننده را برای رقابت در بـــازار محصولات رنگارنگ رفع می‌کند. تولیدکنندگان با تجربه با این مفهوم به صــورت کــــامل آشنا هستند. در این شــــرکت با بهره گیری از مـــنابع موجــــود بهترین بازدهــــی را برای کســـانی که خواهـــان بهتـــر شدن بــــوده اند را به ارمـــغان آورده‌ایم. این مجموعه مفتخر است پذیرای حضور گرم و صمیمانه شما جهت بازدید از امکانات و عقد قرارداد همکاری باشد. "کیفیت و سرعت، شعار ما نیست روش کار ماست"

تاریخچه

تاریخچه شرکت ما

شرکت چاپ و انتشارات در سال ۱۳۴۴ با هدف انتشار و چاپ کتاب در فضایی بالغ بر 50 هزار مترمربع راه اندازی شد.شرکت تا سال ۱۳۹۸ در بخش های چاپ افست و صحافی متمرکز بوده و بر اساس برنامه تجهیز شرکت به ماشین آلات در دو بخش لیبل و بسته بندی با استفاده از به روز ترین ماشین آلات این حوزه در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ موفق به افتتاح این دو خط گردیدشرکت در حال حاضر در سه بخش افست، چاپ بسته بندی و چاپ لیبل با خطوط کامل تولید در هر سه بخش به فعالیت مشغول بوده و با توجه به در اختیار گرفتن کادری حرفه ای و روند سازمانی منعطف و بسیار سریع قابلیت تولید و ارائه محصولات خود را با بهترین کیفیت و متریال در کمترین زمان ممکن دارا میباشد. . شرکت چاپ و انتشارات در طول حیات 50 ساله خود افتخار همکاری با سازمانها و ادارات و شرکتهایی همچون(گروه صنعتی گلرنگ-شرکت صباباتری -شرکت ایساکو- گروه توسعه اقتصادی تدبیر - بنیاد احسان - شرکت سایپا- شرکت شیشه سازی مینا – وزارت کشور- بانکهای سامان- اقتصاد نوین- گردشگری- کارآفرین - صنایع مخابراتی ایران - دارو سازی جابربن حیان- پژو هشگاه صنعتی نفت- سازمان انرژی اتمی و چندین شرکت معتبر دیگر در حوزه صنایع غذایی و شوینده و آرایشی و بهداشتی و صنایع روان کننده های صنعتی ) دارا می‌باشد.

نظرات مشتریان

مشتریان ویژه و موفقیت آن‌ها

شرکت توسعه منابع انرژی توان همان شرکت باتریسازی نیرو است که ده‌ها سال در ایران و جهان آن را با نام صباباتری می‌شناسند. این شرکت با برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی مبتنی بر فناوری‌های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیازهای کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیرگذار در حوزه باتری می‌باشد که در طرحهای اولویت دار ملی با سایر سازمان‌ها و نهادهای قانونی کشور همکاری می‌نماید. حوزه فعالیت شرکت توسعه منابع انرژی توان به طور خلاصه شامل تحقیق، طراحی و توسعه سامانه‌های تولید انرژی، سیستم‌های ذخیره ساز و خدمات مدیریت مصرف انرژی می‌باشد. ا

review
مدیر عامل صبا باتری

"ایساکو" (Isaco) در سال 1356 با هدف تهیه و توزیع قطعات لوازم یدکی ایران خودرو در شهر تهران تاسیس شد، در شرح وظایف این شرکت علاوه بر خرید، فروش، صادرات و واردات انواع ماشین های سواری و سنگین، خرید و فروش لوازم یدکی خودرو و هر معامله سودآور مجاز قانونی دیگری هم وجود دارد، بیش از 99 درصد سهام ایساکو برای شرکت ایران خودرو بوده و می توان گفت که انحصار تامین و فروش لوازم یدکی خودروهای این کمپانی در اختیار ایساکو قرار گرفته است.

review
مدیر فنی ایساکو
review
review
review
review
review
مهارت ها

مهارت های ما

1000 +
آموزش و پشتیبانی
2500 +
کیفیت بالا
3000 +
پروژه‌های انجام شده
2000 +
مشتریان راضی